Gå til innholdet
Meny

Om Indre Østfold Reisebyrå

Indre Østfold Reisebyrå – Hvem er vi og hva gjør vi?
Indre Østfold Reisebyrå er idrettens eget reisebyrå. Vi skreddersyr velorganiserte og nøye planlagte gruppereiser for skoleklasser, idrettslag, korps, foreninger, firma og organisasjoner. Siden oppstarten i 1984 har vi opparbeidet oss over 30 års uvurderlig erfaring knyttet til organisering av reiser. Dette gjør oss til en ledende aktør på markedet.

Hva vi tilbyr
Indre Østfold Reisebyrå tilbyr:
– Sportsreiser for idrettslag og grupper som skal på turneringer og treningsleirer i utlandet (hovedsakelig fotball, håndball, svømming).
– Gruppereiser for alle typer grupper: firmaturer, foreninger, organisasjoner, skoleklasser, korps osv.
– Fotballreiser til England og Spania (supporterturer)

Tilpasset dine behov
Vi har et svært bredt utvalg av unike produkter du kan finne rundt om på nettsiden. Skulle du lure på noe, er våre serviceinnstilte medarbeidere klare til å ta i mot forespørsler av alle slag. Vi skreddersyr ethvert opplegg etter din gruppes ønsker og behov, slik at alt ligger til rette for en sportslig, sosial og vellykket tur

Tett oppfølging i alle ledd
Vi vet at det viktigste for våre kunder er trygghet og forutsigbarhet, og sørger derfor for tett oppfølging fra du melder interesse til du er vel hjemme etter endt tur. Indre Østfold Reisebyrå har kun seriøse samarbeidspartnere fordi vi har fokus på at det skal være trygt å reise med oss.

Medlem av Reisegarantifondet
Indre Østfold Reisebyrå er selvfølgelig medlem av Reisegarantifondet. Stiftelsen sørger for at arrangører av pakkereiser stiller lovpålagt garanti og at de reisende får refundert pengene sine, dersom en arrangør skulle gå konkurs.

Gateadresse: Jernbanegata 2, 1850 Mysen
Postadresse: Postboks 134, 1851 Mysen
Telefon: +47 69 84 71 00
Telefaks: +47 69 89 28 07

E – post: ior@ior.no

Våre åpningstider er mandag – fredag kl. 09.00 – 16.00

Ugland Travel Group er heleier i selskapet.

Daglig leder:
Kai Heier
Telefon +47 905 56 688
E-post kai@ior.no

Kontonummer: 1020.05.05250

Org.nr. NO935 817 854 MVA

IATA-agent og medlem av Reisegarantifondet.

Tore Hollung                ✉ tore@ior.no

Grete Hellum                ✉ grete@ior.no

Ingrid Gimmingsrud   ✉ ingrid@ior.no

Kai Heier                       ✉ kai@ior.no

Aina Nygaard                ✉ aina@ior.no

Rannveig Nygård          ✉rannveig@ior.no

Lars-Erik Berge            ✉ lars-erik@ior.no 

Kjersti Lintho               ✉ kjersti@ior.no

 

 

 

 

Indre Østfold Reisebyrå AS
Jernbanegaten 2
1850 Mysen

Telefon: +47 69 84 71 00
E-post: ior@ior.no

Følg oss
Facebook

RGF logo IATA logo